Nasza szkolna rodzina w AQWA

W minioną sobotę, statnil dzień szkoły i spaniała wycieczka do AQWA / Aquarium of Western Australia. Wreszczie mogliśmy zobaczyć zwierzaki, o których uczyliśmy się na ostatnich lekcjach, można było zobaczyć w ich naturalnym środowisku, a niektóre nawet pozwolono nam pogłaskać.

Były: rekiny, płaszczki, żółwie… i wspaniałe koralowce oraz ukwiały. Dużo wiedzy z dziedziny biologii, ale przede wszystkim utrwalanie polskich nazw zwierząt wodnych. 40 osobowa grupa bawiła się świetnie. Czuliśmy się, jak jedna duża polska rodzina! Dziękujemy wszystkim za udział w zajęciach w tym roku szkolnym!

Już 22/07, po zakończeniu australijskich ferii, znowu się spotykamy w szkolnych ławach! W kolejnym termie szkoły mamy w planach następne wycieczki. Było wspaniale, ciekawie i wesoło.

Projekt zrealizowano z pomocą Polskiego Konsulatu Sydney oraz Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Sponsor projektu